Dosežki članov aerokluba

Nove licence in ratingi

Čestitamo učencem naše letalske šole za uspešno zaključeno šolanje, novo pridobljene licence in ratinge. Novim pilotom želimo veliko prijetnih ur v zraku in varnih pristankov!

DatumPilotInštruktorLicenca / rating
Ni podatkov.

Prvi samostojni leti

Določenih delov šolanja za pilota ne pozabiš nikoli. Prvi samostojni let ni nekaj, kar ti podari inštruktor, je nekaj, kar zaslužiš. Solo let pomeni, da si prepričal inštruktorja, da lahko varno sam pilotiraš letalo in si sposoben opravljati vse naloge pilota. Je pomemben korak na poti do licence in vpis v knjižico letenja, na katerega si lahko ponosen.

DatumPilotInštruktorLetaloRuta
Ni podatkov.

Članska srečanja

Redna mesečna srečanja članov bodo vsak prvi ponedeljek v mesecu ob 19. uri na vzletišču Podpeč ali lokalu PRIGO Brezovica ali lokalu ŠPAN Brezovica. Vsakokrat bo točna lokacija določena sproti.
Aeroklub Ljubljana, Kolezijska 7, 1000 Ljubljana, Slovenija  •  Tel.: +386 1 51 31 201  •  Fax: +386 1 50 56 696  •  acmg@siol.net  •  aeroklub.ljubljana@gmail.com