Urnik teoretičnih predavanj za pilote (2010)

Torek in četrtek ob 18:00
Tugomerjeva 2, 1000 Ljubljana (zemljevid)

PredmetŠt. dniDatumi predavanj
Informativni dan 28.1.2010   
Teorija letenja (aerodinamika)32.2.20104.2.20109.2.2010 
Konstrukcija, materiali in gradnja letal311.2.201016.2.201018.2.2010 
Letalska navigacija423.2.201025.2.20102.3.20104.3.2010
Letalska pravila in predpisi po JAR49.3.201011.3.201016.3.201018.3.2010
Letalski instrumenti223.3.201025.3.2010  
Meteorologija za letalstvo330.3.20101.4.20106.4.2010 
Radijska komunikacija28.4.201013.4.2010  
Pogonska grupa (motorji)215.4.201020.4.2010  
Radionavigacijska sredstva (CVFR)222.4.201029.4.2010  
Letalska medicina14.5.2010   
Padala16.5.2010   
IZPITI 11.5.2010   

Plan predavanj je informativen. Teorija se predava za motorno in jadralno licenco skupaj.
Katalog izpitnih vprašanj dobite na spletni strani Ministrstva za promet, Direktorat za civilno letalstvo external link.

Cena predavanj (vključuje članarino v klubu za eno leto, literaturo in izpite) je 375 EUR.
Transakcijski račun za plačilo tečaja: 02044 – 0011481160, NLB

Prijave sprejemamo na E-naslov: kontakt@aeroklub-lj.si do 31.12.2008.