Vzletišče Podpeč

OPOZORILO!

Vzletišče se nahaja na barjanskem kmečkem travniku ob reki Ljubljanici. Običajne nevšečnosti so lahko: delo na travniku, krtine, luže ali zmehčan teren, poplave in podobno!

Vzletišče NI namenjeno javni uporabi!

Aeroklub Ljubljana za vsakokratno stanje vzletišča ne odgovarja. Piloti so se pred uporabo steze dolžni prepričati o njenem stanju in pristanke najaviti telefonsko ali preko SMS na navedeno številko

Vzletišče Podpeč

Članska srečanja

Redna mesečna srečanja članov bodo vsak prvi ponedeljek v mesecu ob 19. uri na vzletišču Podpeč ali lokalu PRIGO Brezovica ali lokalu ŠPAN Brezovica. Vsakokrat bo točna lokacija določena sproti.
Aeroklub Ljubljana, Kolezijska 7, 1000 Ljubljana, Slovenija  •  Tel.: +386 1 51 31 201  •  Fax: +386 1 50 56 696  •  acmg@siol.net  •  aeroklub.ljubljana@gmail.com